استراتژی بازاریابی

English

یک نقشه‌‌ی برندینگ مشخص، استراتژی‌های بازاریابی مؤثر و تکنیک‌های بازاریابی اینترنتی سه جزء کلیدی هر کسب‌وکار موفق هستند.

سبک کار ما

تدوین استراتژی‌های بازاریابی و اجرای آن از طریق تکنیک‌های بازاریابی اینترنتی تخصص ماست.

برای افزایش آگاهی بازار از کسب‌و‌کار شما و جذب مشتری بیشتر، تنها طراحی وب‌‌سایت‌های زیبا، پرکردن صفحات آن از مطالب متنوع و فرستادن ایمیل‌های گروهی راهکار مناسبی نیست. ما می‌توانیم در راستای تدوین استراتژی‌های بازاریابی برای کسب‌وکارتان، چگونگی تهیه و تدوین آن را نیز به شما آموزش دهیم.

رویکرد ما در تدوین استراتژی‌های بازاریابی بر اصل شناخت کامل بازار هدف متمرکز است.

برخلاف بسیاری از آژانس‌های تبلیغاتی که راهکارهای مشخص و ازپیش‌تعیین‌شده‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهند، ما معتقدیم که استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی برای هر بنگاه اقتصادی باید بر اساس تعریف درستی از مشتریان بالقوه و بالفعل همان کسب‌وکار صورت گیرد.

ابتدا مشتریان و مخاطبین خود را به درستی بشناسید و بر اساس نیازهای بازار هدف و توانمندی‌های کسب‌و‌کار خود به تدوین استراتژی‌های بازاریابی، کمپین‌های تبلیغاتی و اجرای آنها برای ارتقای کسب‌وکارتان بپردازید.

از آنجایی ‌که خود به اصل مشتری‌‌محور‌‌بودن استراتژی‌های بازاریابی معتقدیم، برای تهیه‌ و تدوین استراتژی‌های بازاریابی و طراحی برنامه‌ی استراتژیک مشتریان خود نیز همواره سه مرحله‌ی کلی زیر را در نظر می‌گیریم.

گام اول برای تدوین استراتژی بازاریابی:

بازار هدف خود را بشناسید.

بازار هدف شما چه سایر بنگاه‌های اقتصادی باشد و چه خریداران عام، تقسیم‌بندی و تعریف آن از تمامی جهات ضروری است.
سپس بر اساس رفتارشناسی و دسته‌بندی مخاطبین بازار هدف می‌توان بسیار مؤثرتر و با صرف هزینه‌ی کمتری مخاطبین کسب‌و‌کارتان را هدف قرار داده و آنها را به مشتریان خود تبدیل نمایید.

گام دوم برای تدوین استراتژی بازاریابی:

بازار هدف را با برند خود بیشتر آشنا کنید.

پس از تعریف شفاف و تقسیم‌بندی بازار هدف، حال باید آگاهی مخاطبین را نسبت به محصولات و خدمات خود و وجه تمایزشان را با کالاها و خدمات رقبا افزایش دهید.

به‌ جای صرف هزینه برای بنرهای محیطی و اینترنتی و خرید لیست‌های ایمیل برای ترغیب مشتریان به جستجوی وب‌سایت شما در فضای مجازی، از طریق تولید محتوا و متون سودمند و آموزنده در مورد مزایای محصولات و خدماتتان و از طریق کمپین‌های یکپارچه به جذب مشتری بپردازید.

گام سوم برای تدوین استراتژی بازاریابی:

مشتریان خود را همواره راضی نگه دارید.

برندهای موفق و محبوب همواره در پی راضی ‌نگه‌ داشتن مشتریان خود هستند، چراکه تبدیل نمودن مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل آخرین قسمت از یک استراتژی بازاریابی موفق نمی‌باشد.

با تحلیل مستمر رفتارشناسی مشتریانتان آنها را بهتر بشناسید و با اجرای کمپین‌های پس از فروش سعی کنید انگیزه‌ی خرید مجدد را در آنها افزایش دهید.

با آموزش نحوه‌ی تدوین استراتژی بازاریابی برندتان، تیم بازاریابی شما را توانمندتر می نماییم.

رویکرد ما در بازاریابی کمک به مخاطبین برای دستیابی به راه‌حل‌های مؤثرتر می‌باشد.
بر اساس این رویکرد و باور به اصل «کمک به بنگاه‌های اقتصادی برای رشد کسب‌وکارشان» در تمامی مراحل از جمله مشخص نمودن بازار هدف، تدوین استراتژی بازاریابی، اجرای کمپین‌های اینترنتی، تحلیل فعالیت‌های مشتریان شما در فضای مجازی و استفاده از این تحلیل‌ها برای بهبود و توسعه‌ی استراتژی‌های بازاریابی کسب‌وکارتان همراه شما هستیم.

این چرخه‌ی کامل از تمام خدمات بازاریابی به شما کمک می‌کند تا بتوانید مؤثرتر در مورد چگونگی تخصیص بودجه‌‌ی سالانه بازاریابی‌تان تصمیم‌گیری نمایید. تیم حرفه‌ای ما در تمام مراحل از آموزش تا اجرا همراه با شماست زیرا اصل «کمک به بنگاه‌های اقتصادی برای رشد کسب‌وکارشان» مأموریت اصلی ما می‌باشد.