آکادمی آموزش بازاریابی اینترنتی وتازه های دنیای دیجیتال مارکتینگ

منوی مقالات بازاریابی
برترین استراتژی های بازاریابی اینترنتی برای کسب و کارتان

برترین استراتژی های بازاریابی اینترنتی برای کسب و کارتان

بازاریابی دیجیتالی در عصر حاضر به یک ضرورت برای کسب و کارها بدل شده است. به کارگیری استراتژی های برگزیده بازاریابی اینترنتی میتواند تا موفقیت کسب و کار را تا حد زیادی تضمین کند، از آن غافل نشوید.

بخش بندی بازار : معنی، اساس و انواع بخش بندی بازار

بخش بندی بازار : معنی، اساس و انواع بخش بندی بازار

کسب و کار شما کدام بخش بازار را هدف قرار داده است؟ آیا با ضرورت بخش بندی بازار جهت ارتقا و موفقیت کسب و کار آشنا هستید ؟ چناچه هم اکنون بخش بندی بازار کسب و کار خود را مشخص نکرده اید، قبل از آنکه دیر شود دست به کار شوید.

گام هایی برای برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی موفق

گام هایی برای برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی موفق

تا به حال چند کمپین تبلیغاتی را مدیریت یا اجرا کرده اید؟ آیا نتایج مورد نظر خود را گرفته اید؟ اگر به نظر شما کمپین های تبلیغاتی کارایی لازم را ندارند، به احتمال خیلی زیاد در فرآیند برنامه ریزی کمپین بازاریابی خود دچار مشکل هستید، این مقاله را دنبال کنید و ایرادات خود را برطرف نمایید.

7 سوال مهم برای ارزیابی نام تجاری

۷ سوال مهم برای ارزیابی نام تجاری

تدوین و طراحی طرح کسب و کار و استراتژی بازاریابی تا حد زیادی مبتنی بر برند و هویت آن می باشد، بنابراین با جرات ارزیابی نام تجاری یکی از اولویت های شما است، با مرور و بررسی ۷ سوال مطرح شده در این مقاله شروع کنید.

6 مورد از بهترین انواع استراتژی تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک

۶ مورد از بهترین انواع استراتژی تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک

یکی از روش های توسعه بیزینس های نوپا تهیه و تدوین تبلیغات مناسب است، اما سوال همیشگی آن است که، از کدام استراتژی تبلیغات باید استفاده کنیم که اثرگذار، کم هزینه و کارآمد باشد؟

تفاوت میان هویت بصری برند و برند چیست؟

تفاوت میان هویت بصری برند و برند چیست؟

به نظر شما شرکت های بزرگی مانند سامسونگ چگونه توانسته اند به بخشی از زندگی روزمره مخاطبانشان تبدیل شوند؟ وجود هویت بصری برند منحصر به فرد آنها سبب شده مخاطبان تعامل بالایی با این برند داشته باشند چراکه …..

چگونه بدون تقریبا هیچ پولی اقدام به راه اندازی کسب و کار جدید کنیم؟

چگونه بدون تقریبا هیچ پولی اقدام به راه اندازی کسب و کار جدید کنیم؟

آیا شما نیز رویای راه اندازی یک کسب و کار خودتان را دارید؟ اگر فکر می کنید باید سرمایه ی کافی داشته باشید تا بیزینس مورد علاقه خود را شروع کنید در اشتباه هستید؛ کافی است سرمایه های موجود را شناسایی کرده و به کسب و کارتان تزریق کنید.

15 سوالی که هر استارتاپی برای استراتژی برندینگ خود باید پاسخ دهد

۱۵ سوالی که هر استارتاپی برای استراتژی برندینگ خود باید پاسخ دهد

بخش مهمی از موفقیت استارت آپ ها در گرو برند آنهاست بنابراین استراتژی برندسازی برای آنها بسیار مهم می باشد. اگر به فکر راه اندازی یک استارتاپ هستید مطالعه این مقاله را برای تدوین استراتژی برندینگ خود از دست ندهید.

7 راه ارتقای پرسنال برند در کمتر از یک هفته

۷ راه ارتقای پرسنال برند در کمتر از یک هفته

کریستیانو رونالدو با استفاده از پرسنال برند خود، می تواند تنها با یک پست تبلیغاتی میلیون ها دلار درآمد بدست آورد. آیا تا به حال به فکر افتاده اید که یک برند شخصی برای خود بسازید و از این طریق درآمد بدست آورید؟

10 قانون نانوشته در بازاریابی شبکه های اجتماعی

۱۰ قانون نانوشته در بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی امروزه یکی از اجزای اصلی استراتژیهای بازاریابی است و نادیده گرفتن آن به این معنا است که بازار را برای رقبای خود خالی گذاشته باشید. ۱۰ قانون مطرح شده در این مقاله را به کار ببرید تا از پتانسیل این استراتژی نهایت استفاده را ببرید.

برندیگ صوتی : مهمترین عنصر برندسازی که بیشتر مواقع نادیده گرفته می شود

برندینگ صوتی : مهمترین عنصر برندسازی که بیشتر مواقع نادیده گرفته می شود

صدا پس از تصویر نقش مهمی در خاطره انگیز کردن یک موضوع دارد. بنابراین می تواند در زمینه برندسازی و برندینگ در کنار هویت بصری برند قرار گیرد. اما شرکت ها تا چه اندازه برندینگ صوتی را در دستور کار خود قرار داده اند؟

بهترین نرم افزار مدیریت پروژه رایگان در سال 2017

بهترین نرم افزار مدیریت پروژه رایگان در سال ۲۰۱۷

تاکنون در کسب و کار خود از نرم افزارهای مدیریت پروژه استفاده کرده اید؟ آیا با قابلیت ها و فواید آن برای کسب و کار آشنایی دارید؟ اگر به دنبال کاهش هزینه های کسب و کار خود می باشید این مقاله را از دست ندهید.

اینفلوئنسر مارکتینگ(Influencer Marketing) چیست؟ و اشتباهات رایج در آن

اینفلوئنسر مارکتینگ (Influencer Marketing) چیست؟ و اشتباهات رایج در آن

آیا تا به حال برای کمپین های بازاریابی دیجیتالی خود از اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده کرده اید؟ آیا به نظر شما این روش فقط پول خرج کردن است؟ اگر اینگونه فکر می کنید قطعاً در به کارگیری آن اشتباه کرده اید، اما هنوز برای جبران زمان دارید!…

سئو کلاه سفید چیست و 7 تکنیک سئوکلاه سفید

سئو کلاه سفید چیست و ۷ تکنیک سئوکلاه سفید

بارها درباره سئو کلاه سفید (White Hat SEO) شنیده اید، به طور خلاصه انواع روش ها و تکنیک های سئو سایت را گویند که براساس اصول و قوانین موتور جستجو گوگل انجام می شود. در این مقاله به بررسی دقیق این موضوعات خواهیم پرداخت.