آکادمی آموزش بازاریابی اینترنتی وتازه های دنیای دیجیتال مارکتینگ

منوی مقالات بازاریابی
اینفوگرافیک : چگونه یک پوستر جذاب برای رویدادهای مختلف طراحی کنیم؟

اینفوگرافیک : چگونه یک پوستر جذاب برای رویدادهای مختلف طراحی کنیم؟

باید برای رویداد ماه آینده شرکت خود یک پوستر طراحی کنید؟ نمی دانید از کجا شروع کنید؟ نمی دانید که پوسترتان باید شامل چه مواردی باشد؟ به دنبال طراحی یک پوستر جالب توجه هستید؟ پاسخ تمام سواات شما در این اینفوگرافیک است.

4 نکته در مورد تبلیغات کلیکی PPC برای جلب اشتیاق مشتریان در ایام تعطیلات

۴ نکته در مورد تبلیغات کلیکی PPC برای جلب اشتیاق مشتریان در ایام تعطیلات

فروش تجارت الکترونیک در طول سال ۲۰۱۵ در فصل تعطیلات رشدی ۱۳.۳% نسبت به سال گذشته داشته، آیا می دانید، چگونه می توانید از طریق ppc این رشد را وارد کسب و کار خود کنید؟

بازارایابی شیکه ای در مقابل بازاریابی پورسانتی

اینفوگرافیک : بازاریابی شبکه ای در مقابل بازاریابی پورسانتی (یا همکاری در فروش)

فرق بازاریابی شبکه ای با بازاریابی پورسانتی در چیست؟ اگر شما هم مشتاق کسب اطلاعات در این خصوص هستید اینفوگرافیک طراحی شده در این خصوص را از دست ندهید.

اهمیت برندسازی B2B در بازاریابی کسب و کارهای B2B

اهمیت برندسازی B2B در بازاریابی کسب و کارهای B2B

آیا برندسازی در شرکت های B2B اهمیت دارد؟ یا برندسازی، در مقایسه با نرخ بازگشت سرمایه ی مشخصی که فعالیت های دیگر دارند و منجر به افزایش درآمد می شوند، هدر دادن زمان و بودجه است ؟ برای پاسخ دادن عجله نکنید، ببینید کارشناسان بازاریابی در این مورد چه نظری دارند، آنگاه قضاوت کنید.

معرفی انواع برند : 21 نوع مختلف برند بهتر بشناسیم

معرفی انواع برند : ۲۱ نوع مختلف برند بهتر بشناسیم

به نظر شما چند نوع برند وجود دارد؟ کارشناسان بازاریابی حداقل ۱۸ نوع برند را شناسایی کرده اند، اما علاوه بر آن هم گونه های مختلف دیگری از برند وجود دارد، اگر شما هم برای شناخت انواع مختلف برند کنجکاو شده اید این مقاله را از دست ندهید.

اینفوگرافیک : مراحل برنامه‌ریزی رشد کسب و کار (راهنمایی‌های ضروری برای رشد کسب و کار)

اگر شما هم در اندیشه ی رشد کسب و کار خود هستید، امروز به رویای خود جامه ی بپوشانید. گام هایی که در این اینفوگرافیک معرفی شده اند، راهنمای شما خواهند بود.

بازاریابی درونگرا (جاذبه ای یا ربایشی) چیست ؟

بازاریابی درونگرا (جاذبه ای یا ربایشی) چیست؟

آیا تا به حال اسم بازاریابی درونگرا یا ربایشی را شنیده اید؟ تا چه اندازه با مراحل بازاریابی درونگرا آشنا هستید؟ ابزار بازاریابی دیجیتالی که در هر مرحله مورد استفاده قرار می گیرند کدامند؟ این مقاله به تمامی این سوالات پاسخ می دهد.

6 گام کلیدی برند سازی بر اساس بودجه

۶ گام کلیدی برندسازی بر اساس بودجه

در هنگام شروع فعالیت چند راه خلاقانه و خوب وجود دارد که به واسطه ی آنها می توانید بدون خرج کردن گونی گونی اسکناس کسب و کارتان را به بهترین نحو برندسازی کنید. این روش ها عبارت اند از ….

برنامه‌ بازاریابی استراتژیک چیست؟

برنامه‌ بازاریابی استراتژیک چیست؟

آیا با کارکرد برنامه بازاریابی استراتژیک آشنایی دارید ؟ می دانید برای آنکه موفقیت کسب و کارتان تضمین شود، لازم است مارکتینگ پلن خود را قبل از اجرای هر کاری تدوین کرده باشید ؟ پس از خواندن این مقاله قادر خواهید برنامه بازاریابی استراتژیک خود را تدوین کنید.

چگونه به شناسایی بازار هدف کسب و کار بپردازیم ؟

چگونه به شناسایی بازار هدف کسب و کار بپردازیم؟

شناسایی بازار هدف هنگام راه اندازی یک کسب و کار و یا ارائه محصولات و خدمات جدید، از مهم ترین مراحلی است که به آن نیاز پیدا خواهید کرد. شما بازار هدف خود را چگونه شناسایی کرده اید ؟ در ادامه با ۶ معیار شناسایی بازار هدف آشنا شوید.

مهم ترین کلمه در تبلیغات چیست؟

مهم ترین کلمه در تبلیغات چیست؟

اگر مجبور باشید مهم ترین کلمه در تبلیغات را نام ببرید، آن واژه چه خواهد بود ؟ مجانی، مخصوص، تخفیف، فروش، جدید، بهبود یافته، بزرگتر، بهتر…؟ فکر می کنید چه کلمه هایی بیشترین اثر گذاری را در تبلیغات دارد؟