منوی مقالات بازاریابی

مهسا احمدپور

آموزش برندینگ

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

چگونه با استفاده از اینستاگرام برند خود را بسازیم : ۴ نکته ی درست و آزموده شده

برای مشاهده ادامه مطلب وارد اکانت خود شوید.

ورود به سایت

وارد اکانت خود شوید.

ثبت نام

اکانت خود را هم اکنون بسارید.

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کردید؟

برای بازسازی رمز نام کاربری یا ‍ایمیل خود را وارد نمایید.

اینستاگرام پلتفرمی است که شاهد رشدی شگرف بوده است. در حقیقت، در طول سال گذشته جامعه ­ی اینستاگرام به بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر رسید. بنابراین از طریق برندسازی در اینستاگرام می ­توانید برند خود را متمایز کنید.

برخلاف دسترسی تأثیرگذار اینستاگرام، بسیاری از صاحبان کسب و کار همچنان در حال چشم پوشی از پتانسیل بازاریابی آن هستند. در نتیجه، آنها سطوح عالی مدیریت، آگاهی از برند، و حتی سود بالقوه­ ی آن را رها می­ کنند.

اما چرا ؟

فقط ظرف ۱۲ ماه، میتوان از طریق اینستاگرام به ۴۰۰،۰۰۰ دنبال کننده برای بنیان گذاران دست یافت که خود منجر به بالای ۷۰،۰۰۰ تصدیقیه ی ایمیل می شود. در آخر دوره تقریباً ۳۰% از کاربران از طریق صفحه­ ی اینستاگرام به سایت شرکت ­ها مراجعه خواهند کرد.

کارکرد اینستاگرام تایید شده است و شرکت­ های بسیاری برای بندسازی خود از آن استفاده کرده ­اند، حالا نوبت شما است که آن را عملی کنید. در ادامه ۴ روش برای ساختن برند و کسب و کار در اینستاگرام مطرح شده است.

۴ روش شگفت انگیز جهت استفاده از اینستاگرام برای ساخت برند و کسب و کار

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
مقاله مرتبط:  ابزارهای بازاریابی دیجیتالی کارا در بازاریابی اینترنتی

از زمانی که با بازاریابی آشنا شدم تلفیق علم و هنر آن برایم جذاب بود، و همواره در تکاپوی یافتن جنبه های مختلف و جدید آن بوده ام. و اکنون مشتاقانه مسیر بی پایان یادگیری علم بازاریابی و شناخت هنرهای خارق العاده آن را دنبال می کنم. فیلم و موسیقی، کتاب و بازاریابی، پیاده روی و فوتبال، المان های لذت بخش زندگی من هستند.

مطالب مشابه ...