منوی مقالات بازاریابی

آزاده اردشیری چم

آموزش برندینگ

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

۵ روش برای بازاریابی برندهای CPG برای نسل اینترنت ( Millennial generation )

برای مشاهده ادامه مطلب وارد اکانت خود شوید.

ورود به سایت

وارد اکانت خود شوید.

ثبت نام

اکانت خود را هم اکنون بسارید.

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کردید؟

برای بازسازی رمز نام کاربری یا ‍ایمیل خود را وارد نمایید.

نسل اینترنت ( Millennial generation ) که به عنوان نسلY نیز شناخته می شوند، نسل جوان و بزرگسال قرن ۲۱­م را شامل می شوند. این نسل به تنهایی بالای ۸۰ میلیون نفر از جمعیت آمریکا را دربر می گیرد، برندها نیز از این جهت اهمیت تمرکز روی این گروه را به خوبی درک کرده ­اند. انجام بازاریابی برندهای CPG  برای نسل اینترنت، همیشه با چالش ­هایی همراه بوده است، چراکه بیشتر تاکتیک های فروش که در گذشته خوب عمل می کرده ­اند در مورد این نسل جدید کارایی خود را از دست داده ­اند.

برای ایجاد ارتباط با این گروه از مشتریان در طبقه­ بندی جمعیت شناختی که روز به روز بر اهمیت شان افزوده می شود، لازم است برندهای CPG نگرش خریداران نسل اینترنت ( Millennial generation ) و انچه بر تصمیم خریدشان اثرگذار است را درک و شناسایی کنند.

در هنگام بازاریابی برای این نسل دیجیتالی، برندهای CPG ابتدا باید از این امر آگاه باشند که نسل اینترنت، بر خلاف نسل قدیمی ­تر خود که اکثراً از مغازه خرید می کردند، تمایل دارند محصولات CPG ( محصولات مصرفی ) را بیشتر به صورت آنلاین خرید کنند. در حقیقت، بیشتر از نصف معاملات آنلاین کالاهای CPG توسط نسل اینترنت صورت گرفته است، و قفسه ­های دیجیتالی شاید بهترین مکانی باشند که توسط نسل اینترنت دیده می شود و خریدهای خود را از این طریق انجام می دهند.

بازاریابان برندهایCPG باید از این امر هم آگاه باشند که نسل دیجیتالی دوست ندارد در معرض تبلیغات قرار گیرند، در حالی که تبلیغات برای نسل قبلی آنان در تلویزیون، رادیو و به صورت پرینت به نمایش درمی­ آمده است.

مقاله مرتبط:  ارتباط بین برنامه‌ریزی استراتژیک و استراتژی‌های بازاریابی

در طول ده سال آینده، نسل اینترنت ۶۵میلیارد دلار خرج محصولات CPG خواهد کرد، و بیشتر با برندها همسو و یکپارچه هستند تا با خرده فروشی­ ها. در ادامه ۵ روش برای باقی ماندن و رشد کردن برندهای CPG برای انطباق با نسل اینترنت، را معرفی خواهیم کرد.

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

بیش از ده سال است که در حال کسب تجربه و مطالعه مستمر در زمینه برندینگ و بازاریابی هستم. علم و صنعتی زنده و پویا با گستردگی فراوان که امروزه با زندگی همه ما عجین شده است. از اینرو همواره در اشتیاق آموختن رویکرد های نوین بازاریابی و کسب تجربه های جدید در این زمینه هستم. دوست دارم اوقات فراغتم را با دورهمی های دوستانه، سفرهای خانوادگی، ویا کتاب و موسیقی بگذرانم.

مطالب مشابه ...