منوی مقالات بازاریابی

آزاده اردشیری چم

آموزش کسب و کار

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

یک بازاریابی موفق امروزه چگونه به نظر می‌رسد؟

زمانی که درمورد اصول بازاریابی موفق فکر می‌کنید، ممکن است در حال فکر کردن به مسائلی مانند : ایجاد یک وب سایت عالی، طراحی و ارسال تعدادی ایمیل جذاب، ارسال مطالب استراتژیک در رسانه‌های اجتماعی و یا شاید افزودن دیگر فاکتور‌ها از طریق تبلیغات باشید.

اما درمورد اصول مربوط به کمپین‌های شما چطور؟ زمانی که در حال برنامه‌ریزی و انجام تمام این فعالیت‌های بازاریابی هستید، چه چیزی به تصمیمات شما انگیزه می‌بخشد؟

امروزه موفق ترین بازاریابان، آنهایی که تنها لیست وظایف خود را انجام می‌دهند نیستند، بلکه آنها رویکردی جامع و تطبیقی با بازاریابی خود اتخاذ می‌کنند. همچنین در تلاش برای افزایش تجربه مشتری، ایجاد ارتباطات شخصی، تطبیق‌پذیری با سیر تکاملی تکنولوژی، جذب مشتریان به آنها، استفاده از بازاریابی درون‌گرا ( ربایشی ) و غیره هستند.

بازاریابان با استفاده از این روش، شروع به خلق تجربه بهتر از یک نام تجاری و دریافت نتایج واقعی از کسب و کار می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هشت رکن اصلی بازاریابی مدرن ( modern marketing )، اینفوگرافیک زیر را از دنبال کنید.

 

یک بازاریابی موفق امروزه چگونه به نظر می‌رسد 8 اصل بنیادی (اینفوگرافیک)

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
مقاله مرتبط:  5 روش برای بازاریابی برندهای CPG برای نسل اینترنت ( Millennial generation )

بیش از ده سال است که در حال کسب تجربه و مطالعه مستمر در زمینه برندینگ و بازاریابی هستم. علم و صنعتی زنده و پویا با گستردگی فراوان که امروزه با زندگی همه ما عجین شده است. از اینرو همواره در اشتیاق آموختن رویکرد های نوین بازاریابی و کسب تجربه های جدید در این زمینه هستم. دوست دارم اوقات فراغتم را با دورهمی های دوستانه، سفرهای خانوادگی، ویا کتاب و موسیقی بگذرانم.

مطالب مشابه ...