منوی مقالات بازاریابی

ثریا سلوکی

آموزش بازاریابی اینترنتی

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

۹ سوالی که باید برای برنامه‌ریزی محتوای شبکه‌های اجتماعی از خود بپرسید

برای مشاهده ادامه مطلب وارد اکانت خود شوید.

ورود به سایت

وارد اکانت خود شوید.

ثبت نام

اکانت خود را هم اکنون بسارید.

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کردید؟

برای بازسازی رمز نام کاربری یا ‍ایمیل خود را وارد نمایید.

هیچ شکی نیست که شبکه‌های اجتماعی بخش مهمی از هر استراتژی بازاریابی، بدون در نظر گرفتن صنعت، اندازه شرکت، محصول و یا خدمات هستند. و از این رو محتوای شبکه ­های اجتماعی برای شرکت بسیار با اهمیت می باشند.

حال که اکثر بازاریابان می‌دانند که استفاده از شبکه‌های اجتماعی به یک “باید استراتژیک” تبدیل شده است، چگونه می‌توانیم آن را قابل کنترل‌تر کنیم؟ مثل خیلی از موارد دیگر در زندگی و کسب و کار، برنامه‌ریزی راه اصلی برای پیش رفتن است.

برای جلوگیری از تبدیل شدن به یکی از نام‌های تجاری که برای ماه‌های متوالی در صفحه فیس بوک به روز نشده‌اند و همه ما برخی از آنها را دیده‌ایم. یادگیری چگونگی برنامه‌ریزی محتوای رسانه‌ای و زمان‌بندی پست‌های خود در شبکه‌های اجتماعی در پیشبرد اهداف شما یک عامل کلیدی به حساب می‌آید. اما چگونه؟ نه سوال اساسی که برای شروع فرآیند برنامه‌ریزی باید از خود بپرسید و همچنین برخی ابزارها و منابع مفید برای استفاده از آنها در طی فرآیند برنامه‌ریزی محتوای شبکه‌های اجتماعی در ادامه آورده شده است.

۹ سوال درباره برنامه‌ریزی و زمانبندی محتوای شبکه‌های‌اجتماعی

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
مقاله مرتبط:  چگونه یک آمیخته ترفیع موثر ( Effective promotional mix ) اجرا نمایید؟

به موضوعاتی که در زمینه بازاریابی و کسب و کار های کوچک و حتی متوسط است، علاقه زیادی دارم، و برای دنبال کردن علایقم فعالیت در belovedmarketing را انتخاب کرده ام. همچنین وبلاگ نویسی و جست و جو در صفحات اینترنت را دوست دارم. در اوقات فراغت مشغول خواندن کتاب، پختن کیک های کوچک و یا ورزش کردن هستم.

مطالب مشابه ...