منوی مقالات بازاریابی

آزاده اردشیری چم

آموزش بازاریابی اینترنتی

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

برندسازی آنلاین : رویکردی دیجیتال محور برای توسعه ی برند

برای مشاهده ادامه مطلب وارد اکانت خود شوید.

ورود به سایت

وارد اکانت خود شوید.

ثبت نام

اکانت خود را هم اکنون بسارید.

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کردید؟

برای بازسازی رمز نام کاربری یا ‍ایمیل خود را وارد نمایید.

برند همواره در اولویت است …

برند تنها جز بسیار با اهمیت در یک کسب و کار و سازمان است. با تفکر درباره ­ی ماهیت واقعی برند درمیابید که برند جایگاهی است که با دقت ایجاد شده و شامل تعهد به مشتریان بوده و براساس ارتباط و خدمات عمل می کند، بنابراین عدم تحقق وعده­ هایی که به مشتریان داده و آنچه دلیل به وجود آمدن آن بوده، منجر به شکست برند خواهد شد. در نتیجه در حوزه ­ی آنلاین نیز توجه به برندسازی آنلاین از اهمیت بالایی برخوردار است.

برند کاهش رقابت، عدم دسترسی به محصولات و خدمات، سردرگم شدن مشتریان و نارضایتی آنان را تجربه خواهد کرد. با توجه به آنکه برند در تمام جنبه ­ها و اشکالی که مشتریان با آنها در تعامل است، تجلی میابد، بیان آنکه برند همه چیز است، چندان اغراق ­آمیز نخواهد بود.

دیجیتال محور بودن برند

در ادامه اجزای اصلی تشکیل دهنده ­ی یک پیشنهاد برند، و توضیح زمینه هر یک از این اجزا، و نحوه ­ی نیاز به ملزومات آنلاین و تجارب مورد نیاز برای عمل در محور تحقق تعهد برند، را به تفکیک بیان خواهیم کرد.

از سال ۲۰۱۳ بیش از پیش شاهد رشد وبسایت ­ها، تحقیقات بازاریابی، محتوای موبایلی، شبکه اجتماعی، رسانه ­های غنی، تجارت الکترونیک، بازاریابی اینترنتی و تعاملات مربوط به آن بودیم. تمام این موارد باید دقیقاً در فرآیند برندسازی در نظر گرفته شوند.

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
مقاله مرتبط:  تجسم شخصیت برند : روش نهایی برای شناخت برندتان

بیش از ده سال است که در حال کسب تجربه و مطالعه مستمر در زمینه برندینگ و بازاریابی هستم. علم و صنعتی زنده و پویا با گستردگی فراوان که امروزه با زندگی همه ما عجین شده است. از اینرو همواره در اشتیاق آموختن رویکرد های نوین بازاریابی و کسب تجربه های جدید در این زمینه هستم. دوست دارم اوقات فراغتم را با دورهمی های دوستانه، سفرهای خانوادگی، ویا کتاب و موسیقی بگذرانم.

مطالب مشابه ...