منوی مقالات بازاریابی

مهسا احمدپور

آموزش برندینگ

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

۵ روش برای ایجاد برندی که مشتریان را به خود جذب کند

برای مشاهده ادامه مطلب وارد اکانت خود شوید.

ورود به سایت

وارد اکانت خود شوید.

ثبت نام

اکانت خود را هم اکنون بسارید.

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کردید؟

برای بازسازی رمز نام کاربری یا ‍ایمیل خود را وارد نمایید.

دنیایی که در حال حاضر در آن زندگی می­ کنیم با آهنگ حرکتی سریع، و مبتنی بر فناوری، به پیش است، شرکت­ ها به دور خود چرخ می زنند و به دنبال جواب این سوال هستند که ” آیا وفاداری به برند همچنان وجود دارد؟ ” و تا حدی، آنها حق پرسیدن چنین سوالاتی را دارند. آنچه امروزه بسیار اهمیت دارد آن است که قادر باشیم به گونه­ ای رفتار کنیم که مشتریان دوباره به ما مراجعه کنند و به اصطلاح، جذب مشتری به برند با خاصیت ربایندگی و جذاب داشته باشیم.

مشتریان امروزه، به همان دلیلی که والدین و پدربزرگ و مادربزرگ­ هایشان به برندی وفادار بودند، به برندها وفادار نیستند چراکه آنها دارای هزاران گزینه ی دیگر هستند. امروزه مصرف کنندگان به برندهای مورد علاقه­ ی خود وفادار هستند اما تا جایی که نیازهای آنها برآورده شود، به محض آنکه خواسته ­ای داشته باشند که برند مورد علاقه­ شان قادر به فراهم کردن آن نباشد، به سراغ برندی می ­روند که بتواند در هر زمان نیاز آنها را پاسخ دهد. حتی اگر شرکت شما بسیار بزرگ و معروف باشد ممکن است قادر نباشید به واقع  تمام محصولات و خدماتی که مشتریان­ تان در ذهن می ­پرورانند را به آنها پیشنهاد دهید، اما با وجود ساختار محتوایی مستحکم می­ توانید اطمینان کسب کنید که محصولات شما نیاز آنها را پاسخ می گوید.

در ادامه ۵ روش مطرح شده که می ­توانید مطمئن باشید با به کارگیری آنها مشتریان به سمت برند شما جذب می شوند و برندی با قدرت و توانایی جذب مشتریان، ایجاد می کنید :

مقاله مرتبط:  سه نکته راهبردی در مورد برند یا نام تجاری
Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

از زمانی که با بازاریابی آشنا شدم تلفیق علم و هنر آن برایم جذاب بود، و همواره در تکاپوی یافتن جنبه های مختلف و جدید آن بوده ام. و اکنون مشتاقانه مسیر بی پایان یادگیری علم بازاریابی و شناخت هنرهای خارق العاده آن را دنبال می کنم. فیلم و موسیقی، کتاب و بازاریابی، پیاده روی و فوتبال، المان های لذت بخش زندگی من هستند.

مطالب مشابه ...