منوی مقالات بازاریابی

آزاده اردشیری چم

آموزش بازاریابی اینترنتی

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

۵ ترفند شبکه اجتماعی توییتر ( Twitter ) جهت موفقیت کسب و کار در فضای مجازی

برای مشاهده ادامه مطلب وارد اکانت خود شوید.

ورود به سایت

وارد اکانت خود شوید.

ثبت نام

اکانت خود را هم اکنون بسارید.

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کردید؟

برای بازسازی رمز نام کاربری یا ‍ایمیل خود را وارد نمایید.

هنگامی که بحث حضور آنلاین کسب و کار در فضای مجازی به میان می آید، شبکه اجتماعی توییتر ( twitter ) می تواند به عنوان یک ابزار بازاریابی اینترنتی بسیار سودمند برای ایجاد پایه های حضور آنلاین کسب و کار مطرح شود. شبکه های اجتماعی متمرکز بر مکالمه ها و مشغولیت های آنلاین بنا شده اند، از این رو استفاده از بازاریابی شبکه های اجتماعی برای دست یابی به جامعه هدف، ابزار مناسب و بدون هزینه ای است.

این مقاله به شما ترفندهایی آموزش می دهد که بتوانید با استفاده ازتوییتر ( twitter ) مخاطبان بیشتری جذب کنید. در عین حال که در فضای مجازی حضور آنلاین خود را گسترش می دهید، در مقابل چشمان مخاطبین تان بدرخشید.

در ادامه به ترفندهای کمتر شناخته شده ی شبکه اجتماعی توییتر ( twitter ) می پردازیم، با استفاده از آنها می توانید پست های قبلی تان را تازه کنید، تعاملاتتان را با کاربران افزایش دهید و سطح دسترسی به مخاطبان را بالا ببرید و علاوه بر این ها، پروفایل توییتر ( Twitter ) خود را با نمایش محتواهای جذاب، برجسته کنید.

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
مقاله مرتبط:  برندسازی اینترنتی : هنر توسعه برند یعنی سازگاری با تغییرات تکنولوژی

بیش از ده سال است که در حال کسب تجربه و مطالعه مستمر در زمینه برندینگ و بازاریابی هستم. علم و صنعتی زنده و پویا با گستردگی فراوان که امروزه با زندگی همه ما عجین شده است. از اینرو همواره در اشتیاق آموختن رویکرد های نوین بازاریابی و کسب تجربه های جدید در این زمینه هستم. دوست دارم اوقات فراغتم را با دورهمی های دوستانه، سفرهای خانوادگی، ویا کتاب و موسیقی بگذرانم.

مطالب مشابه ...