منوی مقالات بازاریابی

آزاده اردشیری چم

آموزش کسب و کار

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

اینفوگرافیک : چه چیزهایی نیاز است تا مالک یک کسب و کار کوچک شوید؟

مالک یک کسب و کار کوچک بودن آسان نیست، اما اکثریت قریب به اتفاق کارآفرینان آن را با هیچ موقعیت سخت دیگری جایگزین نمی‌کنند!

در حالی که مالکان کسب و کار کوچک  “انجام وظایف و نقش‌های مختلف در یک زمان” و “پیدا کردن مشتریان جدید” را به عنوان بزرگترین نگرانی‌های خود ذکر کرده‌اند، با توجه به اینفوگرافیک ارائه شده در زیر، ۸۴ درصد از کارآفرینان اعلام کردند که اگر به آنها فرصت داده شود، تمام مراحل راه اندازی کسب و کار را دوباره از ابتدا شروع خواهند کرد. کارآفرینان “توانایی در دنبال کردن علایق خود” و آزادی‌ ای که سبک زندگی کارآفرینانه به آنها می‌دهد را بزرگترین مشوق خود ذکر کرده‌اند.

و این نکته خوبی است، زیرا کسب و کارهای کوچک برای کمک به اقتصاد جهانی در مقیاس بزرگ به فعالیت خود ادامه می‌دهند. تقریبا نیمی از تمام مشاغل در ایالات متحده توسط شرکت‌هایی با کمتر از ۵۰۰ کارمند اداره می‌شوند، همچنین ۵۴ درصد از کل فروش ایالات متحده از طریق فعالیت کسب و کارهای کوچک اتفاق میافتد. علاوه بر این، کسب و کارهای کوچک در مقایسه با شرکت های بزرگ ۲۵۰ درصد، انگیزه بیشتری برای سازمان‌های غیرانتفاعی و انجمن‌ها ایجاد می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر، نگاهی به اینفوگراف زیر بیاندازید :

مالک کسب و کار کوچک

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
مقاله مرتبط:  آیا استراتژی های برندسازی در دنیای دیجیتال متفاوت است؟

بیش از ده سال است که در حال کسب تجربه و مطالعه مستمر در زمینه برندینگ و بازاریابی هستم. علم و صنعتی زنده و پویا با گستردگی فراوان که امروزه با زندگی همه ما عجین شده است. از اینرو همواره در اشتیاق آموختن رویکرد های نوین بازاریابی و کسب تجربه های جدید در این زمینه هستم. دوست دارم اوقات فراغتم را با دورهمی های دوستانه، سفرهای خانوادگی، ویا کتاب و موسیقی بگذرانم.

مطالب مشابه ...