منوی مقالات بازاریابی

آزاده اردشیری چم

آموزش برندینگ

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

۱۴ گرایش برتر برندسازی و برقراری ارتباط در سال ۲۰۱۶

برای مشاهده ادامه مطلب وارد اکانت خود شوید.

ورود به سایت

وارد اکانت خود شوید.

ثبت نام

اکانت خود را هم اکنون بسارید.

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کردید؟

برای بازسازی رمز نام کاربری یا ‍ایمیل خود را وارد نمایید.

 آیا سال ۲۰۱۶ سال برند معتبر خواهد بود؟

دیگر دوره ­ی جستجو جهت یافتن برنامه­ ای جالب برای تماشا کردن در طول تعطیلات به سر آمده است. و زمان آن رسیده که به روندهای مورد پذیرش روز و آنچه مورد توجه سایرین در زمینه­ های مختلف است، ملحق شوید.

بنابراین چه عاملی سبب می شود یک کانال موسیقی امیدوار باشد که به گزینه­ ی جایگزین برای مخاطبین درمیان کانال های موسیقی، برای سال آتی تبدیل شود؟

 

بنابراین برای آنکه استراتژی برند بتواند به نگرانی ­ها و گرایش­ های جهانی به درستی واکنش نشان دهد و پاسخگو باشد، اهمیت روانشناسی برند در برنامه ­ریزی و استراتژی برند روز به روز پر اهمیت تر جلوه می کند. در حقیقت روانشناسی برند بر تمام جوانب برندسازی که در ادامه به اهم آنها اشاره خواهد شد، اثر می گذارد. ۱۴ گرایش برتر برندسازی و برقراری ارتباط در سال ۲۰۱۶ به شرح زیر میباشد :

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
مقاله مرتبط:  نام تجاری یا برند چیست؟

بیش از ده سال است که در حال کسب تجربه و مطالعه مستمر در زمینه برندینگ و بازاریابی هستم. علم و صنعتی زنده و پویا با گستردگی فراوان که امروزه با زندگی همه ما عجین شده است. از اینرو همواره در اشتیاق آموختن رویکرد های نوین بازاریابی و کسب تجربه های جدید در این زمینه هستم. دوست دارم اوقات فراغتم را با دورهمی های دوستانه، سفرهای خانوادگی، ویا کتاب و موسیقی بگذرانم.

مطالب مشابه ...