منوی مقالات بازاریابی

مهسا احمدپور

آموزش برندینگ

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

۶ موقعیت رازگونه که تناقضات برند را در خود مخفی می سازند و شیوه ی آشکار سازی آنها

برای مشاهده ادامه مطلب وارد اکانت خود شوید.

ورود به سایت

وارد اکانت خود شوید.

ثبت نام

اکانت خود را هم اکنون بسارید.

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کردید؟

برای بازسازی رمز نام کاربری یا ‍ایمیل خود را وارد نمایید.

بیشتر بازاریابان و استراتژیست­ های برندسازی متوجه خطرات تناقضات برند و ناسازگاری ­های آن شده ­اند. بدون وجود، لوگویی که به خوبی تعریف شده باشد، راهنمای طرح رنگ، و صدای برندی متمایز، برند شما در ذهن مشتریان باقی نمی ­ماند. و اگر مصرف ­کنندگان نتوانند برند شما را به یاد بیاورند، شما هیچ شانسی در قبال رقبایتان نخواهید داشت.

در حالی که برندها در تلاش مستمر برای تایید تصویر بصری قوی خود هستند، اینترنت به دلیل عدم پوشش تناقضات کوچک بدنام شده است، چراکه بسیاری از آنها در مکان­ های غیر منتظره­ای ساکن شده ­اند.

برای آنکه مطمئن شوید، تمام اصول و مبانی­ برند را در مورد خود پوشش داده ­اید، ۶ موقعیت رازآلود، که تناقضات برند در آنها بیشتر مستعد مخفی شدن هستند، را مشخص خواهیم کرد. از توضیحات تفصیلی مربوط به محصولات ­تان گرفته تا ایمیلی که قصد ارسال آن را دارید.

۶ منبع غیرمنتظره بروز تناقضات برند (و را ه حل رفع این تناقضات)

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
مقاله مرتبط:  4 اشتباهی که میتواند کمپین برند ( brand ) شما را نابود کند

از زمانی که با بازاریابی آشنا شدم تلفیق علم و هنر آن برایم جذاب بود، و همواره در تکاپوی یافتن جنبه های مختلف و جدید آن بوده ام. و اکنون مشتاقانه مسیر بی پایان یادگیری علم بازاریابی و شناخت هنرهای خارق العاده آن را دنبال می کنم. فیلم و موسیقی، کتاب و بازاریابی، پیاده روی و فوتبال، المان های لذت بخش زندگی من هستند.

مطالب مشابه ...