آموزش برندینگ

منوی مقالات بازاریابی
برندسازی غیرانتفاعی چیست و 6 بخش اساسی برندینگ غیرانتفاعی

برندسازی غیرانتفاعی چیست و ۶ بخش اساسی برندینگ غیرانتفاعی

آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اید که سازمان های غیرانتفاعی خیلی بیشتری از سازمان های تجاری نیازمند برندسازی دست هستند؟ به نظر شما چگونه میتوان برندسازی غیرانتفاعی درستی را برای این شرکت ها انجام داد ؟ مقاله را بخوانید تا جواب این سوالات را بیابید.

چرا مسئولیت اجتماعی برند مهم است؟

چرا مسئولیت اجتماعی برند مهم است؟

آیا با مفهوم و مزایای مسئولیت اجتماعی برند آشنا هستید؟ اگر شما هم نمی توانید در مورد استفاده یا عدم استفاده از مسئولیت اجتماعی برای برند خود تصمیم گیری کنید این مقاله را از دست ندهید.

چگونه جوهره ی برند شرکت خود را در 15 کلمه اظهار کنیم

چگونه جوهره ی برند شرکت خود را در ۱۵ کلمه اظهار کنیم

اگر بخواهید برند خود یا برند مورد علاقه تان را به کسی معرفی کنید، چگونه این کار را انجام می دهید؟ به نظر شما یک عبارت کوتاه و جذاب و به یادماندنی بهتر است یا توضیحات کامل و گسترده ؟ جوهره ی برند خود را چگونه تعریف کرده اید ؟

چگونگی استفاده از تجربه مشتریان برای ایجاد تمایز برند

چگونگی استفاده از تجربه مشتریان برای ایجاد تمایز برند

آیا تا کانون در کمپین برندی شرکت کرده اید؟ رویدادی که آنقدر خاص بوده که تا مدت ها برای دوستان و آشنایانتان بازگو کنید؟ تجربه های برند اینچنینی منجر به تمایز برند شما با رقبا شده که اثر به سزایی در ….

5 نکته بازاریابی جهت برندسازی در اینستاگرام

۵ نکته بازاریابی جهت برندسازی در اینستاگرام

اینستاگرام علاوه بر آنکه پتانسیل ایجاد تعامل بالا با برند را دارد، فرصت منحصر به فردی برای ارتباط با مشتریان فراهم می کند از داستان سرایی های بصری و محتوایی که توسط مخاطبان ایجاد می شود گرفته تا ویدیوهای خلاقانه ی ۱۵ ثانیه ای… اما سوال اساسی آن است که چگونه می توان از این امکانات بهره برد؟

چگونه هواخواهی و طرفداری برند را به دست آوریم؟

چگونه هواخواهی و طرفداری برند را به دست آوریم؟

هواخواهی یا طرفداری برند زمانی حاصل می شود که کسب و کار شما به بخشی از آنچه مردم هستند (یا فکر می کنند) و آنچه بر آن ایستادگی می کنند، درآید. اما چگونه میتوان عملکردی اینچنینی داشت؟

4 نکته در مورد تبلیغات کلیکی PPC برای جلب اشتیاق مشتریان در ایام تعطیلات

۴ نکته در مورد تبلیغات کلیکی PPC برای جلب اشتیاق مشتریان در ایام تعطیلات

فروش تجارت الکترونیک در طول سال ۲۰۱۵ در فصل تعطیلات رشدی ۱۳.۳% نسبت به سال گذشته داشته، آیا می دانید، چگونه می توانید از طریق ppc این رشد را وارد کسب و کار خود کنید؟

اهمیت برندسازی B2B در بازاریابی کسب و کارهای B2B

اهمیت برندسازی B2B در بازاریابی کسب و کارهای B2B

آیا برندسازی در شرکت های B2B اهمیت دارد؟ یا برندسازی، در مقایسه با نرخ بازگشت سرمایه ی مشخصی که فعالیت های دیگر دارند و منجر به افزایش درآمد می شوند، هدر دادن زمان و بودجه است ؟ برای پاسخ دادن عجله نکنید، ببینید کارشناسان بازاریابی در این مورد چه نظری دارند، آنگاه قضاوت کنید.

معرفی انواع برند : 21 نوع مختلف برند بهتر بشناسیم

معرفی انواع برند : ۲۱ نوع مختلف برند را بهتر بشناسیم

به نظر شما چند نوع برند وجود دارد؟ کارشناسان بازاریابی حداقل ۱۸ نوع برند را شناسایی کرده اند، اما علاوه بر آن هم گونه های مختلف دیگری از برند وجود دارد، اگر شما هم برای شناخت انواع مختلف برند کنجکاو شده اید این مقاله را از دست ندهید.

6 گام کلیدی برند سازی بر اساس بودجه

۶ گام کلیدی برندسازی بر اساس بودجه

در هنگام شروع فعالیت چند راه خلاقانه و خوب وجود دارد که به واسطه ی آنها می توانید بدون خرج کردن گونی گونی اسکناس کسب و کارتان را به بهترین نحو برندسازی کنید. این روش ها عبارت اند از ….

چگونه خود را برند دوستدار محیط زیست نشان دهید؟

چگونه خود را برند دوستدار محیط زیست نشان دهید؟

امروزه حرکتی کوچک در باب حمایت از محیط زیست در جامعه ی ما اثرات تاثیرگذاری بر جای می گذارد و افراد بسیاری را با خود همراه می کند. با عملکردی حساب شده قادر خواهید بود توجه مخاطبان را به برند دوستدار محیط زیست خود، جلب کنید. اما چگونه ؟