آموزش کسب و کار

منوی مقالات بازاریابی

اینفوگرافیک : مراحل برنامه‌ریزی رشد کسب و کار (راهنمایی‌های ضروری برای رشد کسب و کار)

اگر شما هم در اندیشه ی رشد کسب و کار خود هستید، امروز به رویای خود جامه ی بپوشانید. گام هایی که در این اینفوگرافیک معرفی شده اند، راهنمای شما خواهند بود.

چگونه به شناسایی بازار هدف کسب و کار بپردازیم ؟

چگونه به شناسایی بازار هدف کسب و کار بپردازیم؟

شناسایی بازار هدف هنگام راه اندازی یک کسب و کار و یا ارائه محصولات و خدمات جدید، از مهم ترین مراحلی است که به آن نیاز پیدا خواهید کرد. شما بازار هدف خود را چگونه شناسایی کرده اید ؟ در ادامه با ۶ معیار شناسایی بازار هدف آشنا شوید.

6 گام برای راه‌اندازی یک کسب و کار موفق

اینفوگرافیک : ۶ گام برای راه‌اندازی یک کسب و کار موفق

راه اندازی کسب و کار از جمله فعالیت هایی است که باید با فکر و بررسی تمام جوانب صورت گیرد تا دچار مشکل نشود. اگر در اندیشه ی راه اندازی کسب و کار جدید هستید دنبال کردن گام های ۶ گانه ی زیر را به شما توصیه می کنیم.

نقش برنامه‌های استراتژیک بازاریابی در پیش بینی آینده

نقش برنامه‌های استراتژیک بازاریابی در پیش بینی آینده

آیا معتقدید که استفاده از روش‌های قدیمی و داشتن برنامه‌های بازاریابی استراتژیک صرفا موجب هدر رفتن منابع و زمان شما می‌شود؟ اگر شما نیز فکر می‌کنید می‌توانید بدون داشتن یک طرح بازاریابی استراتژیک، مستقیما به سراغ بازاریابی محتوا بروید، لازم است بدانید که….

تاثیر بازاریابی و موفقیت در کسب و کار

تاثیر بازاریابی و موفقیت در کسب و کار

بازاریابی جز اساسی هر کسب و کاری است. بدون استفاده از استراتژی‌های بازاریابی، فروش ممکن نخواهد بود و بدون فروش یک شرکت به موفقیت دست نخواهد یافت. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نقش بازاریابی در کسب و کار خود با ما همراه باشید.

6 پیشنهاد برای تجارت الکترونیک شما در فصل تعطیلات، که شامل تخفیفات نمی‌شود.

۶ پیشنهاد برای تجارت الکترونیک شما در فصل تعطیلات، که شامل تخفیفات نمی‌شود

معمولا در طول تعطیلات تخفیف‌های خوبی ارائه شده و حجم زیادی از مشتریان را به سمت بازار می‌کشاند. اما وقتی در بازار همه از استراتژی‌های معمول برای جذب مشتری استفاده می‌کنند، به کار گرفتن روش‌های جدید برای تجارت الکترونیک رونق بسیاری به کسب و کارتان می بخشد. روش هایی مانند….

تفاوت میان طرح بازاریابی و طرح کسب و کار چیست؟

تفاوت میان طرح بازاریابی و طرح کسب و کار چیست؟

طرح کسب و کار و طرح بازاریابی از مهم‌ترین جنبه‌های اصلی هر کسب و کار موفق هستند. اما آیا می‌دانید چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ کدام بر دیگری برتری دارند؟ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

آیا به مشغول نگه داشتن خود (اعتیاد هرج و مرج) عادت کرده‌اید؟

آیا به مشغول نگه داشتن خود عادت کرده‌اید؟

آیا می‌دانستید مشغولیت بیش از حد یک چرخه ی معیوب است؟ مراقبت کمتر از سلامتمان موجب احساس بدتر، کمتر مولد بودن، افزایش زمان لازم برای به انجام رساندن کار‌های مورد نیاز و در نتیجه افزایش مشغولیت خواهد شد.

آیا به اندازه کافی تحت استرس هستید؟

آیا به اندازه کافی تحت استرس هستید؟

آیا می‌دانستید داشتن کمی استرس به زندگی شما هیجان می‌دهد؟ و یا می‌تواند موجب بهبود عملکرد شما در محیط کاریتان شود؟ اگر به دانستن مطالب بیشتر درمورد “استرس مثبت” و “قانون یرکس دادسون” علاقه‌مند هستید، مطلب ما را دنبال کنید.

8 مدل درآمدی برای کسب و کارهای اینترنتی

۸ مدل درآمدی برای کسب و کارهای اینترنتی کدامند

آیا شما هم به دنبال کسب درآمد از طریق سایت خود و مخاطبانتان هستید؟ تنها راه کسب درآمد از اینترنت فروش آنلاین نیست. درآمدزایی از سایت ها روش های گوناگونی دارد و در اینجا ۸ مدل درآمدی برای کسب و کارهای اینترنتی آورده شده.

چگونه خریدارانی که بار اول در تعطیلات عید به ما مراجعه میکنند را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنیم؟

چگونه خریدارانی که بار اول در تعطیلات عید به ما مراجعه می کنند را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنیم؟

از آنجایی که مقدار قابل توجهی از هزینه‌ها در طول تعطیلات رخ می‌دهند برای داشتن یک بازاریابی موفق در ایام تعطیلات عید باید از چند ماه قبل شروع به آماده‌سازی خود و برنامه ریزی برای تبدیل یک خریدار بار اول به یک مشتری وفادار کنید، اما چگونه؟