آموزش استراتژی بازاریابی

منوی مقالات بازاریابی
اینفوگرافیک : چگونه یک پوستر جذاب برای رویدادهای مختلف طراحی کنیم؟

اینفوگرافیک : چگونه یک پوستر جذاب برای رویدادهای مختلف طراحی کنیم؟

باید برای رویداد ماه آینده شرکت خود یک پوستر طراحی کنید؟ نمی دانید از کجا شروع کنید؟ نمی دانید که پوسترتان باید شامل چه مواردی باشد؟ به دنبال طراحی یک پوستر جالب توجه هستید؟ پاسخ تمام سواات شما در این اینفوگرافیک است.

4 نکته در مورد تبلیغات کلیکی PPC برای جلب اشتیاق مشتریان در ایام تعطیلات

۴ نکته در مورد تبلیغات کلیکی PPC برای جلب اشتیاق مشتریان در ایام تعطیلات

فروش تجارت الکترونیک در طول سال ۲۰۱۵ در فصل تعطیلات رشدی ۱۳.۳% نسبت به سال گذشته داشته، آیا می دانید، چگونه می توانید از طریق ppc این رشد را وارد کسب و کار خود کنید؟

بازارایابی شیکه ای در مقابل بازاریابی پورسانتی

اینفوگرافیک : بازاریابی شبکه ای در مقابل بازاریابی پورسانتی (یا همکاری در فروش)

فرق بازاریابی شبکه ای با بازاریابی پورسانتی در چیست؟ اگر شما هم مشتاق کسب اطلاعات در این خصوص هستید اینفوگرافیک طراحی شده در این خصوص را از دست ندهید.

اهمیت برندسازی B2B در بازاریابی کسب و کارهای B2B

اهمیت برندسازی B2B در بازاریابی کسب و کارهای B2B

آیا برندسازی در شرکت های B2B اهمیت دارد؟ یا برندسازی، در مقایسه با نرخ بازگشت سرمایه ی مشخصی که فعالیت های دیگر دارند و منجر به افزایش درآمد می شوند، هدر دادن زمان و بودجه است ؟ برای پاسخ دادن عجله نکنید، ببینید کارشناسان بازاریابی در این مورد چه نظری دارند، آنگاه قضاوت کنید.

6 گام کلیدی برند سازی بر اساس بودجه

۶ گام کلیدی برندسازی بر اساس بودجه

در هنگام شروع فعالیت چند راه خلاقانه و خوب وجود دارد که به واسطه ی آنها می توانید بدون خرج کردن گونی گونی اسکناس کسب و کارتان را به بهترین نحو برندسازی کنید. این روش ها عبارت اند از ….

برنامه‌ بازاریابی استراتژیک چیست؟

برنامه‌ بازاریابی استراتژیک چیست؟

آیا با کارکرد برنامه بازاریابی استراتژیک آشنایی دارید ؟ می دانید برای آنکه موفقیت کسب و کارتان تضمین شود، لازم است مارکتینگ پلن خود را قبل از اجرای هر کاری تدوین کرده باشید ؟ پس از خواندن این مقاله قادر خواهید برنامه بازاریابی استراتژیک خود را تدوین کنید.

چگونه به شناسایی بازار هدف کسب و کار بپردازیم ؟

چگونه به شناسایی بازار هدف کسب و کار بپردازیم؟

شناسایی بازار هدف هنگام راه اندازی یک کسب و کار و یا ارائه محصولات و خدمات جدید، از مهم ترین مراحلی است که به آن نیاز پیدا خواهید کرد. شما بازار هدف خود را چگونه شناسایی کرده اید ؟ در ادامه با ۶ معیار شناسایی بازار هدف آشنا شوید.

مهم ترین کلمه در تبلیغات چیست؟

مهم ترین کلمه در تبلیغات چیست؟

اگر مجبور باشید مهم ترین کلمه در تبلیغات را نام ببرید، آن واژه چه خواهد بود ؟ مجانی، مخصوص، تخفیف، فروش، جدید، بهبود یافته، بزرگتر، بهتر…؟ فکر می کنید چه کلمه هایی بیشترین اثر گذاری را در تبلیغات دارد؟

چگونه خود را برند دوستدار محیط زیست نشان دهید؟

چگونه خود را برند دوستدار محیط زیست نشان دهید؟

امروزه حرکتی کوچک در باب حمایت از محیط زیست در جامعه ی ما اثرات تاثیرگذاری بر جای می گذارد و افراد بسیاری را با خود همراه می کند. با عملکردی حساب شده قادر خواهید بود توجه مخاطبان را به برند دوستدار محیط زیست خود، جلب کنید. اما چگونه ؟

تفاوت اصلی بازاریابی و تبلیغات چیست؟

تفاوت اصلی بازاریابی و تبلیغات چیست؟

بسیاری از بازاریابان ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته غرق در اندیشه و سردرگم هستند. شکستن بازاریابی به اجزای تشکیل دهنده ی آن می تواند کمک خوبی باشد، و البته آگاهی از آنکه هر یک از این اجزا دارای منافع و دام هایی هستند که …..

مشکلات بازاریابی شبکه ای

مشکلات بازاریابی شبکه ای ( بازاریابی چند سطحی ) چیست؟ ( قسمت اول )

غریزتان می گوید که به نتورک مارکتینگ اعتماد نکنید؟ این مقاله به بررسی مشکلات بازاریابی چند سطحی در چهار زمینه ۱ ) اشباع بازار ۲ ) ساختار هرمی ۳ ) اخلاقیات ۴ ) مسایل ارتباطی مرتبط با بازاریابی شبکه ای می پردازد. پس به راحتی میتوانید بفهمید که آیا به غریزه خود اعتماد کنید یا نه؟

استراتژی آنلاین مارکتینگ کنونی شما تا چه حد موثر است؟

استراتژی آنلاین مارکتینگ کنونی شما تا چه حد موثر است؟

استراتژی بازاریابی آنلاین کنونی شما تا چه حد موثر است؟ در حال راه‌اندازی چه نوع کمپین‌هایی هستید و چگونه میزان اثربخشی آن‌ها را اندازه‌گیری می‌کنید؟ برای آگاهی از مراحل ساده برای داشتن استراتژی‌های موثر بازاریابی آنلاین با ما همراه باشید.

بازاریابی شبکه ای چیست؟

چقدر با بازاریابی شبکه ای ( network marketing ) آشنا هستید؟ به نظر شما در شرایط حاضر پیوستن به مجموعه ای که بر اساس بازاریابی شبکه ای فعالیت می کند، تصمیم درستی خواهد بود؟ با ما همراه باشید تا با بازاریابی شبکه ای بیشتر آشنا شوید.