آموزش استراتژی بازاریابی

منوی مقالات بازاریابی
بازاریابی دهان به دهان چیست و 3 دلیل اهمیت بازاریابی توصیه ای برای برند - بازاریابی دهان به دهان

بازاریابی دهان به دهان چیست و ۳ دلیل اهمیت بازاریابی توصیه ای برای برند

تا به حال سعی کرده اید از بازاریابی دهان به دهان برای تو سعه ی برند خود استفاده کنید؟ به نظر شما به چه دلیل بازاریابی توصیه ای سبب جذب مشتری به برند می شود؟ به خواندن این مقاله به سوال های خود پاسخ دهید.

بازاریابی ویروسی چیست و شاخص های استراتژی وایرال مارکتینگ

بازاریابی ویروسی چیست و شاخص های استراتژی وایرال مارکتینگ

بازاریابی ویروسی، “ویروس ” ؟، بله همان ویروسی که در علم پزشکی به خوبی با آن آشنایی دارید. اما این واژه چگونه به حوزه ی بازاریابی راه یافته است؟ شما چقدر مفهوم وایرال مارکتینگ را می شناسید؟ توصیه می کنم این مقاله را بخوانید تا با مفهوم و شاخص های بازاریابی ویروسی بیشتر آشنا شوید.

چگونه از روانشناسی رنگ ها در بازاریابی و طراحی بهره بگیریم؟

چگونه از روانشناسی رنگ ها در بازاریابی و طراحی بهره بگیریم؟

آیا در طراحی لوگو و فرآیند برندینگ خود، به رنگ مورد استفاده و تاثیر آن بر مخاطبانتان توجه می کنید؟ تا چه میزان اصول روانشناسی رنگ ها را در فرآیند بازاریابی خود رعایت می کنید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا با این اصول بیشتر آشنا شوید.

10 حقیقت شگفت انگیز در مورد بازارایابی شبکه اجتماعی معمول شما !

۲۰ حقیقت شگفت انگیز در مورد بازارایابی شبکه های اجتماعی معمول شما !

تا چه میزان با بازیابی شبکه اجتماعی آشنایی دارید؟ چگونه فعالیت های خود را د راین محیط مدیریت می کنید ؟ اگر به دنبال استفاده ی بهینه و موثر از شبکه های اجتماعی هستید، این مقاله را از دست ندهید.

چطور در 9 گام یک طرح کسب و کار (Business Plan) موفق بنویسیم؟

چطور در ۹ گام یک طرح کسب و کار (Business Plan) موفق بنویسیم؟

اگر به دنبال تامین مالی برای کسب و کار خود هستید، لازم است برنامه ی کسب و کاری مدون طراحی کنید تا بتوانید نظر سرمایه گذاران را جلب کنید. نکات مطرح شده در این مقاله شما را در این امر یاری خواهند کرد.

چگونه با تحلیل و آنالیز SWOT، کارایی پروژه های خود را افزایش دهیم؟

چگونه با تحلیل و آنالیز SWOT، کارایی پروژه های خود را افزایش دهیم؟

شاید گمان کنید تحلیل و آنالیز SWOT بی ارتباطترین موضوع به اجرای پروژه است. اما اشتباه می کنید، اگر می خواهید پروژه موفقی را به سرانجام برسانید لازم است از این تحلیل استفاده کنید، چراکه …

چرا مسئولیت اجتماعی برند مهم است؟

چرا مسئولیت اجتماعی برند مهم است؟

آیا با مفهوم و مزایای مسئولیت اجتماعی برند آشنا هستید؟ اگر شما هم نمی توانید در مورد استفاده یا عدم استفاده از مسئولیت اجتماعی برای برند خود تصمیم گیری کنید این مقاله را از دست ندهید.

6 مرحله ی تدوین استراتژی کسب ‌و کار

۶ مرحله تدوین استراتژی کسب ‌و کار (Business Strategy)

تدوین استراتژی کسب و کار از جمله ضروریات راه اندازی هر کسب و کاری محسوب می شود و بدون انجام درست آن نمی توان توقع داشت شرکت عملکرد مناسبی داشته باشد.جهت اجرای این فرآیند کافیست ….

مراحل انجام تحقیقات بازار بشناسیم

مراحل انجام تحقیقات بازار را بشناسیم

شما هم جزو کسانی هستید که در کسب و کار خود کمبودی را حس می کنند؟ نمی دانید این مشکلتان ناشی از چیست؟ چرا محصولتان فروش نمی رود؟ اصلا از کجا فروش خود را شروع کنید؟ شاخه ای از بازاریابی که به شما در این راه کمک می کند تحقیقات بازار است! در این مقاله مراحل انجام تحقیقات بازار گام به گام بررسی می شود.