آموزش استراتژی بازاریابی

منوی مقالات بازاریابی
برترین استراتژی های بازاریابی اینترنتی برای کسب و کارتان

برترین استراتژی های بازاریابی اینترنتی برای کسب و کارتان

بازاریابی دیجیتالی در عصر حاضر به یک ضرورت برای کسب و کارها بدل شده است. به کارگیری استراتژی های برگزیده بازاریابی اینترنتی میتواند تا موفقیت کسب و کار را تا حد زیادی تضمین کند، از آن غافل نشوید.

بخش بندی بازار : معنی، اساس و انواع بخش بندی بازار

بخش بندی بازار : معنی، اساس و انواع بخش بندی بازار

کسب و کار شما کدام بخش بازار را هدف قرار داده است؟ آیا با ضرورت بخش بندی بازار جهت ارتقا و موفقیت کسب و کار آشنا هستید ؟ چناچه هم اکنون بخش بندی بازار کسب و کار خود را مشخص نکرده اید، قبل از آنکه دیر شود دست به کار شوید.

گام هایی برای برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی موفق

گام هایی برای برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی موفق

تا به حال چند کمپین تبلیغاتی را مدیریت یا اجرا کرده اید؟ آیا نتایج مورد نظر خود را گرفته اید؟ اگر به نظر شما کمپین های تبلیغاتی کارایی لازم را ندارند، به احتمال خیلی زیاد در فرآیند برنامه ریزی کمپین بازاریابی خود دچار مشکل هستید، این مقاله را دنبال کنید و ایرادات خود را برطرف نمایید.

6 مورد از بهترین انواع استراتژی تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک

۶ مورد از بهترین انواع استراتژی تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک

یکی از روش های توسعه بیزینس های نوپا تهیه و تدوین تبلیغات مناسب است، اما سوال همیشگی آن است که، از کدام استراتژی تبلیغات باید استفاده کنیم که اثرگذار، کم هزینه و کارآمد باشد؟

10 قانون نانوشته در بازاریابی شبکه های اجتماعی

۱۰ قانون نانوشته در بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی امروزه یکی از اجزای اصلی استراتژیهای بازاریابی است و نادیده گرفتن آن به این معنا است که بازار را برای رقبای خود خالی گذاشته باشید. ۱۰ قانون مطرح شده در این مقاله را به کار ببرید تا از پتانسیل این استراتژی نهایت استفاده را ببرید.

بهترین نرم افزار مدیریت پروژه رایگان در سال 2017

بهترین نرم افزار مدیریت پروژه رایگان در سال ۲۰۱۷

تاکنون در کسب و کار خود از نرم افزارهای مدیریت پروژه استفاده کرده اید؟ آیا با قابلیت ها و فواید آن برای کسب و کار آشنایی دارید؟ اگر به دنبال کاهش هزینه های کسب و کار خود می باشید این مقاله را از دست ندهید.

اینفلوئنسر مارکتینگ(Influencer Marketing) چیست؟ و اشتباهات رایج در آن

اینفلوئنسر مارکتینگ (Influencer Marketing) چیست؟ و اشتباهات رایج در آن

آیا تا به حال برای کمپین های بازاریابی دیجیتالی خود از اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده کرده اید؟ آیا به نظر شما این روش فقط پول خرج کردن است؟ اگر اینگونه فکر می کنید قطعاً در به کارگیری آن اشتباه کرده اید، اما هنوز برای جبران زمان دارید!…

5 راه حل کلیدی برای نجات یافتن از دردسرهای مدیریت بازاریابی در کسب و کارهای B2B

۵ راه حل کلیدی برای نجات یافتن از دردسرهای مدیریت بازاریابی در کسب و کارهای B2B

در هنگام بروز مشکل در کسب و کار خود چه می کنید؟ به نظر شما معمول ترین مشکلات در کسب و کارهای B2B چیست؟ مدیریت بازاریابی در کسب و کارهای B2B چگونه مشکلات را حل می کند؟

مقایسه بازاریابی جاذبه ای در مقابل بازاریابی مبتنی بر حساب فردی (Account-Based Marketing) چیست؟

تفاوت بازاریابی جاذبه ای و بازاریابی مبتنی بر حساب کاربری (Account-Based Marketing) چیست؟

Account-Based Marketing یکی از استراتژی های بازاریابی می باشد که به بازاریابی مبتنی بر حساب کاربری شناخته می شود؟ چه قدر با این استراتژی آشنایی دارید؟ آیا می دانید در چه شرایطی می توانید از این رویکرد استفاده کنید؟

رویکرد برنامه ریزی استراتژیک بازاریابی، چگونه کسب و کارتان را متمایز می کند؟

رویکرد برنامه ریزی استراتژیک بازاریابی، چگونه کسب و کارتان را متمایز می کند؟

چرا افراد موفق با برنامه ریزی زندگی می کنند؟ اگر شرکتی بخواهد در صنعت خود موفق باشد باید چگونه برنامه ریزی کند؟ برنامه ریزی استراتژی از چه طریق کسب و کاری را به موفقیت می رساند؟

بازاریابان بخوانند : سه تغییر در راهبرد بازاریابی شرکت جهت کسب موفقیت

بازاریابان بخوانند : سه تغییر در راهبرد بازاریابی شرکت جهت کسب موفقیت

راهبردهای بازاریابی شما در سال جاری چگونه تعریف شده است؟ آیا به خواسته های مشتریان تان در هنگام برنامه ریزی استراتژی بازاریابی توجه کرده اید؟ هنوز برای اعمال تغییرات اثر گذار زمان باقی است، عجله کنید.

6 راز خودکارسازی بازاریابی موبایلی که در 6 دقیقه خواهید آموخت

۶ راز موبایل مارکتینگ که در ۶ دقیقه خواهید آموخت

بسیاری از شرکت ها در کمپین های بازاریابی خود از موبایل مارکتینگ استفاده می کنند، اما بسیاری از آنها نهایتاً به نتیجه ی مورد نظر نمی رسند، چون قابلیت های مهمی همچون اتوماسیون سازی موبایل مارکتینگ را نادیده می گیرند.

اینفوگرافیک : چگونه از پینترست برای کسب درآمد استفاده کنیم؟

اینفوگرافیک : چگونه از پینترست برای کسب درآمد استفاده کنیم؟

آیا تاکنون به این فکر افتاده اید که خودتان از طریق شبکه های اجتماعی درآمد بدست بیاورید؟ اگر فکر می کنید اینکار، کاری بی فایده است، پس اینفوگرافیک زیر را مطالعه کنید تا با یکی از وب سایت های موفق در این زمینه یعنی پینترست آشنا شوید.