وب‌سایت‌ واکنشگرا

English

وب‌سایت واکنش‌گرا و بهینه همانند یک بازاریاب حرفه‌ای تمام‌ وقت مشتریان را به سوی محصولات و خدمات شما جذب می‌کند.


سبک کار ما

آیا طراحی وب‌سایت شما واکنش گرا است؟

آیا می‌تواند بازدیدکنند‌گان مختلفی را که برای یافتن پاسخ به سؤالاتشان در صفحات وب به جستجو می‌پردازند، جذب کرده و به مشتریان دائمی شما تبدیل کند؟

تحقیقات نشان می‌دهد نیمی از جستجوکنندگان اینترنتی، یک وب‌سایت واکنش‌گرا و بهینه را به عنوان اولین عامل تعیین‌کننده اعتبار یک برند در نظر می‌گیرند.

وب‌سایت شما چگونه طراحی شده؟

طراحی یک وب‌سایت تنها در مورد رنگ، عکس و طرح آن نیست، درک درست آنچه بازدیدکننده را به وب‌سایت شما می‌کشاند اولین معیاری است که برای طراحی یک وب‌سایت باید در نظر گرفته شود.

دلیل اصلی جستجو در وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها این است که بازدیدکنندگان به دنبال یافتن پاسخی برای سؤالاتشان هستند. همانطور که گفته شد مهمترین مسأله در طراحی وب‌سایت، ایجاد بستری است که کاربران به راحتی و فارغ از سایز صفحه نمایش بتوانند به اطلاعات و جواب سؤالاتشان دستیابی پیدا کنند.

امروزه استفاده روز افزون از تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند برای جستجو در اینترنت، الزام طراحی و استفاده از وب‌سایت‌های واکنش‌گرا را برای دارندگان کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ حائز اهمیت نموده است.

یک فرایند متمرکز کامل برای طراحی، ساخت و توسعه‌ی وب‌سایت واکنش‌گرا و بهینه شامل شناخت نیازهای بازدیدکنندگان، تهیه‌ی محتوای مشتری‌محور (متمرکز بر نوع مشتری و بازار مربوطه)، تسهیل فرایند جستجو در صفحات مختلف وب‌سایت، ایجاد ارتباط با مخاطبین آنلاین و هدایت نامحسوس بازدیدکنند‌گان در طول فرایند فروش است.


چرا باید از طراحی واکنش‌گرا استفاده کرد؟

استفاده از موبایل برای جستجو در فضای وب، به شدت در حال افزایش است و این به معنی افزایش مشتریان بالقوه و خریداران بیشتر، از طریق این کانال فروش است. وب‌سایت‌هایی که بهینه‌سازی نمی‌شوند، این فرصت‌های تجاری را از دست می‌دهند.

ادامه مطلب

آمار نشان می‌دهد که اخیرا فروش موبایل از کامپیوترهای شخصی سبقت گرفته‌ است. این روزها زمان صرف شده بر روی شبکه‌های دیجیتالی موبایل در مقایسه با صفحه‌های کامپیوتر بیشتر شده، به این معنی که اگر شما با یک طراحی وب‌سایت واکنش‌گرا فضای موبایل رضایت‌بخشی را برای مشتریان خود فراهم نکنید، قطعا در مقایسه با رقبای خود، فرصت بازاریابی هوشمندانه را از دست می‌دهید، پس بهتر است با طراحی وب‌سایتی واکنش‌گرا از بازاریابی اینترنتی خود لذت ببرید و برندتان را به خوبی معرفی کنید.

طراحی وب‌سایت واکنش‌‌گرا، زمان و هزینه‌ی توسعه‌ی کسب‌وکار شما را کاهش می‌دهد. بجای صرف زمان و هزینه‌ی ساخت دو وب‌سایت، یکی مخصوص موبایل و دیگری برای کامپیوترهای میزی، با طراحی وب‌سایت واکنش‌گرا تنها با یک طراحی ساده و هدفمند، وب‌سایت خود را برای هر نوع صفحه نمایشی بهینه‌سازی ‌کنید.

ادامه مطلب

برندهایی که وب‌سایت‌های واکنش‌گرا و یکپارچه‌ای ندارند، به ناچار باید کمپین‌های جداگانه‌ای را برای موتورهای جستجوگر راه‌اندازی کنند. مشخص است که کنترل یک وب‌سایت واکنش‌گرا و یک کمپین بهینه‌سازی برای موتورهای جستجوگر، بسیار راحت‌تر از مدیریت دو سایت و دو کمپین است.

اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را هم برای گوشی‌های موبایل و هم موتورهای جستجوگر بهینه‌سازی کنید طراحی وب‌سایت واکنش‌گرا بهترین راه‌ حل است.

ادامه مطلب

این نوع طراحی، یک روش پویای منحصر به فرد برای هر نوع صفحه‌ نمایش در اندازه‌های متفاوت است که باعث می‌شود موتورهای جستجوگر بهتر بتوانند محتوای وب‌سایت شما را شناسایی کنند.

طراحی وب‌سایت‌ها به صورت واکنش‌گرا توسط گوگل نیز پیشنهاد شده است، چرا که این نوع طراحی در همه‌ی دستگاه‌های مورد استفاده (لپ‌تاب، موبایل، تبلت و...) دارای یک URL و HTML است که باعث می‌شود به راحتی محتوای آن توسط گوگل جستجو، فهرست‌بندی و سازماندهی شود.

ما معتقدیم........

ما معتقدیم که همه‌ی برندهایی که وب‌سایتشان را به صورت واکنش‌گرا و بهینه طراحی کرده‌اند، می‌توانند به طور مستمر بازدیدکنندگان خود را افزایش دهند.

واقعیت این است که وب‌سایتی با طراحی واکنش‌گرا که بر نیاز مشتری تمرکز دارد، به آسانی در هر صفحه نمایشی با هر اندازه‌ای توسط مشتریان هدف دیده شده و محصولات و خدمات را به بهترین شکل نمایش می‌دهد.


برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.